Informacja na podstawie art. 182 §1 pkt 1 oraz §10 podaje się do publicznej wiadomości informację o składach obwodowych komisji wyborczych wraz z pełnionymi w komisji funkcjami.

Informacja

na podstawie art. 182 §1 pkt 1 oraz §10 podaje się do publicznej wiadomości informację o składach obwodowych komisji wyborczych wraz z pełnionymi w komisji funkcjami.  

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bojanowie

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Ujda

Justyna

Bojanów

Przewodnicząca  Komisji

 

2

Rębisz

Aneta

Gwoździec

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Błądek

Justyna

Przyszów Katy

 Członek Komisji

 

4

Kopacz

Józef

Bojanów

 Członek Komisji

 

5

Bieńko

Joanna

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

6

Tonderys

Eliza

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

7

Kobylarz

Katarzyna

Bojanów

 Członek Komisji

 

8

Piekarz

Patryk

Stany

Członek Komisji

 

9

Pistor

Irena

 Bojanów

 Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Bojanowie

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Rędzio

Ewelina

Laski

Przewodnicząca Komisji

 

2

Małysa

Agnieszka

Przyszów Kołodzieje

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Baran

Jan

Gwoździec

 Członek Komisji

 

4

Wilk

Tomasz

Bojanów

 Członek Komisji

 

5

Maciąg

Sylwia

Stany

 Członek Komisji

 

6

Olejarz

Tomasz

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

7

Saja

Iwona

Laski

Członek Komisji

 

8

Dziadura

Katarzyna

Bojanów

Członek Komisji

 

9

Rachwał

Anna

Bojanów

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr  3 w Laskach

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Adamiak

Karolina

Cisów-Las

Przewodnicząca Komisji

 

2

Maślanka

Marta

Stany

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Ruszak

Zofia

Gwoździec

 Członek Komisji

 

4

Marut

Zofia

Laski

 Członek Komisji

 

5

Gwóźdź

Irena

Stany

 Członek Komisji

 

6

Koc

Joanna

Przyszów Kołodzieje

 Członek Komisji

 

7

Puzio

Agata

Laski

Członek Komisji

 

8

Sudoł

Rafał

Laski

Członek Komisji

 

9

Straub

Dorota

Bojanów

 Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Korabinie

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Kasica

Stanisław

Gwoździec

Przewodniczący  Komisji

 

2

Bednarczyk

Ewa

Stany

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Pluta

Monika

Gwoździec

 Członek Komisji

 

4

Marut

Daria

Laski

 Członek Komisji

 

5

Olejarz

Magda

Gwoździec

 Członek Komisji

 

6

Lesiczka

Marek

Gwoździec

 Członek Komisji

 

7

Czachor

Magdalena

Korabina

Członek Komisji

 

8

Serafin

Łukasz

Maziarnia

Członek Komisji

 

9

Stolarz

Beata

 Bojanów

 Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Cisowym Lesie

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Piekarz

Kazimiera

Cisów-Las

Przewodnicząca Komisji

 

2

Winogrodzka

Justyna

Gwoździec

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Wyka

Paweł

Stany

 Członek Komisji

 

4

Cichoń

Partycja

Korabina

 Członek Komisji

 

5

Sądej

Natalia

Cisów-Las

 Członek Komisji

 

6

Janiec

Dorota

Gwoździec

 Członek Komisji

 

7

Szczęch

Stanisława

Stany

 Członek Komisji

 

8

Magdziak

Karolina

Laski

Członek Komisji

 

9

Sałęga

Robert

 Stany

 Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Gwoźdźcu

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Fila

Anna

Stany

Przewodnicząca Komisji

 

2

Lesiczka

Justyna

Gwoździec

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Dąbal

Piotr

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

4

Drelich

Bogusława

Gwoździec

Członek Komisji

 

5

Sudoł

Grażyna

Gwoździec

 Członek Komisji

 

6

Kowal

Anna

Cisów-Las

 Członek Komisji

 

7

Smusz

Józef

Gwoździec

 Członek Komisji

 

8

Pałamarz

Wojciech

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

9

Figura

Barbara

 Bojanów

 Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Stanach

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Młynarski

Wojciech

Stany

Przewodniczący Komisji

 

2

Głuszak

Katarzyna

Stany

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Bednarz

Małgorzata

Maziarnia

 Członek Komisji

 

4

Kudłacik

Dominika

Stany

 Członek Komisji

 

5

Żak

Justyna

Stany

 Członek Komisji

 

6

Bednarz

Jacek

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

7

Marut

Ewa

Gwoździec

 Członek Komisji

 

8

Wdowiak

Patrycja

Cisów-Las

 Członek Komisji

 

9

Pakuła

Elżbieta

 Stany

 Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Maziarni

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Majchrzak

Elżbieta

Bojanów

Przewodniczący  Komisji

 

2

Bednarczyk

Dorota

Stany

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Cuber

Karolina

Przyszów Kołodzieje

 Członek Komisji

 

4

Kozioł

Piotr

Stany

 Członek Komisji

 

5

Tereszkiewicz

Agata

Stany

 Członek Komisji

 

6

Błądek

Jarosław

Maziarnia

 Członek Komisji

 

7

Janiec

Renata

Przyszów Kołodzieje

 Członek Komisji

 

8

Rębisz

Szymon

Maziarnia

 Członek Komisji

 

9

Kruk

Zofia

 Bojanów

 Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Przyszowie Zapuściu

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Bednarczyk

Anna

Stany

Przewodnicząca Komisji

 

2

Dul

Renata

Przyszów Łapówka

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Wdowiak

Anna

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

4

Pakuła

Ewelina

Stany

 Członek Komisji

 

5

Sulich

Magdalena

Przyszów Katy

 Członek Komisji

 

6

Gajda

Marek

Przyszów Burdze

 Członek Komisji

 

7

Szczęch

Łukasz

Stany

 Członek Komisji

 

8

Błądek

Szymon

Przyszów Kołodzieje

 Członek Komisji

 

9

Żołyniak

Janusz

 Stany

 Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Przyszowie Rudzie

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Adamus

Stanisław

Przyszów Ruda

Przewodniczący  Komisji

 

2

Sudoł

Tomasz

Stany

Zastępca Przewodniczącego

 

3

Koc

Stanisława

Stany

 Członek Komisji

 

4

Bieńko

Sebastian

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

5

Dąbal

Ewa

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

6

Bieleń

Anna

Bojanów

 Członek Komisji

 

7

Olejarz

Helena

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

8

Wdowiak

Dawid

Przyszów Burdze

 Członek Komisji

 

9

Kruk

Krzysztof

 Przyszów Kołodzieje

 Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Przyszowie Burdzach

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Stanowisko

 

1

Bieńko

Lucyna

Przyszów Zapuście

Przewodnicząca  Komisji

 

2

Rębisz

Barbara

Gwoździec

 Zastępca Przewodniczącego

 

3

Wyka

Dorota

Stany

 Członek Komisji

 

4

Adamus

Mariusz

Przyszów Ruda

 Członek Komisji

 

5

Baran

Małgorzata

Gwoździec

 Członek Komisji

 

6

Kopeć

Monika

Przyszów Zapuście

 Członek Komisji

 

7

Wdowiak

Zofia

 Przyszów Burdze

 Członek Komisji

 

8

Wilk

Tomasz

Przyszów Kołodzieje

Członek Komisji

 

         

 

9

Barnaś

Danuta

Bojanów

Członek Komisji

 

 


Wytwarzający/Odpowiadający: Administrator 2015-10-14
Udostępniający: Administrator 2015-10-14
Liczba odwiedzin: 1634
Pokaż rejestr zmian
Nr Tytuł Udostępniający Data
4 Informacja na podstawie art. 182 §1 pkt 1 oraz §10 podaje... Administrator 2015-10-14 09:33:05
3 Informacja na podstawie art. 182 §1 pkt 1 oraz §10 podaje... Administrator 2015-10-14 09:32:21
2 Informacja na podstawie art. 182 §1 pkt 1 oraz §10 podaje... Administrator 2015-10-14 09:31:02
1 Informacja na podstawie art. 182 §1 pkt 1 oraz §10 podaje... Administrator 2015-10-14 09:29:41