2018

Wójt Gminy Bojanów

Sławomir Serafin

Przewodniczący Rady Gminy Bojanów

Emil Bieleń

Radni Rady Gminy Bojanów

Damian Zakrzewski

Gustaw Konefał

Henryk Lebioda

Jan Luboch

Jan Puzio

Jerzy Bajek

Józef Grabiec

Krzysztof Bednarczyk

Łukasz Żukowicz

Michał Kotwica

Mieczysław Sasiela

Monika Iwaszczuk

Stanisław Pitak

Zastępca Wójta Gminy Bojanów

Zofia Kruk

Sekretarz Gminy Bojanów

Agnieszka Kobylarz

Skarbnik Gminy Bojanów

Beata Stolarz

Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Wójta

Agnieszka Szczęch

Justyna Chudzik

Kierownicy jednostek organizacyjnych

Anna Bednarczyk

Barbara Lubas

Bożena Sałęga

Elżbieta Pistor

Jacek Kowal

Leszek Mach

Małgorzata Kolańska

Maria Stanisławska - Błądek

Zbigniew Glica

Danuta Kobylarz - w związku z powołaniem na stanowisko

Marek Hałka - w związku z odwołaniem

Krystian Marut - w związku z powołaniem na stanowisko


Wytwarzający/Odpowiadający: Administrator 2018-06-01
Udostępniający: Administrator 2018-07-03
Liczba odwiedzin: 484
Pokaż rejestr zmian
Nr Tytuł Udostępniający Data
11 2018 Administrator 2018-07-03 07:58:36
10 2018 Administrator 2018-06-12 07:27:45
9 2018 Administrator 2018-06-12 07:26:02
8 2018 Administrator 2018-06-05 12:08:27
7 2018 Administrator 2018-06-05 12:02:49
1 23 Ostatnia